Campioana judetului Suceava la fotbal, Siretul Dolhasca, debuteaza la mijlocul acestei saptamani la barajul pentru promovare in Liga a 3-a. Primul adversar al trupei lui Constantin Ferariu este campioana județului Iași, Unirea Mircești. Cele doua formații se vor înfrunta, în nocturna, miercuri, de la ora 20:00, pe stadionul Municipal din Vaslui.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

