Bugetul municipiului Rădăuți a fost rectificat, marți, într-un ședință extroardinară a Consiliului Local care s-a desfășurat prin videoconferință. Consilierii locali au aprobat suma de un milion de lei primită de la Consiliul Județean pentru Spitalul Municipal Rădăuți și au suplimentat bugetul clubului de fotbal CSM Bucovina cu 80.000 de lei.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

