În semn de solidaritate cu artiștii din Belarus, dar și ca urmare a succesului înregistrat de spectacolul-lectură INSULTAȚI. BELARUS(IA), Teatrul Municipal „Matei Vișniec” Suceava va difuza gratuit înregistrarea spectacolului, online, atât pe canalul de Youtube, cât și pe pagina de Facebook ale teatrului, sâmbătă, pe 27 februarie. Spectacolul poate fi vizionat în intervalul orar va fi 19:00-24:00.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

