S-au împlinit 31 de ani de la înființarea Universității „Ștefan cel Mare” la Suceava. Pentru că situația epidemiologică nu a permis organizarea tradiționalei ședințe festive, rectorul Valentin Popa a transmis un mesaj în care le-a mulțumit angajaților instituției academice pentru implicare. Valentin Popa a amintit că USV a sprijinit comunitatea suceveană în pandemia de COVID-19.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

