După ce vineri Consiliul de Administrație al Spitalului Municipal Rădăuți a emis hotărârea de suspendare din funcție a managerului Traian Andronachi, marți primarul Bogdan Loghin a semnat decizia de revocare. Astfel, după transmiterea către manager, de miercuri se ia act de decizie, iar un nou manager îi va lua locul lui Traian Andronachi. Conform primarului Bogdan Loghin, erau în vedere două persoane.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

