O femeie din comuna Șcheia a născut, săptămâna aceasta, patru băieți la maternitatea spitalului „Elena Doamna” din Iași. Nașterea cvadrupleților a fost una complicată mai ales în condițiile în care femeia era diagnosticată cu Covid-19. După naștere, toți cei patru copii au fost testați negativ și au fost transferați la unitatea de terapie intensivă a Maternității Cuza Vodă.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

