Anularea festivalului-o greşeală

Preşedintele executiv al PSD Suceava, Ovidiu Donţu, consideră că şeful administraţiei judeţene, Gheorghe Flutur, a făcut o greşeală imensă anulând Festivalul Medieval.
Donţu a precizat că interzicerea singurului festival real, unicat valoric şi nepolitic, dar în curs de politizare, nu este soluţia pentru relansarea turismului în Bucovina.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close