Percheziții și rețineri la Spitalul Municipal Câmpulung Moldovenesc. Doi medici ortopezi sunt acuzați că ar fi primit bani și bunuri de la pacienți pentru actele medicale. Procurorii au organizat un flagrant în urma căruia cei doi doctori au fost reținuți în arestul Inspectoratului de Poliție Suceava pentru 24 de ore.
Read More

