Zece canotori suceveni au reprezentat România la Campionatele Mondiale sub 19 ani din Lituania. Teodora Lehaci a cucerit titlul mondial la dublu rame, iar Mădălina Ursaciuc a câștigat bronzul cu echipajul de opt plus unu.
Read More
Zece canotori suceveni au reprezentat România la Campionatele Mondiale sub 19 ani din Lituania. Teodora Lehaci a cucerit titlul mondial la dublu rame, iar Mădălina Ursaciuc a câștigat bronzul cu echipajul de opt plus unu.
Read MorePrin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații
Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.