Peste 500 de medici din toată ţara participă, până pe 23 mai, la cea de a patra ediţie a conferinţei „Zilele Medicale ale Sucevei”. Deschiderea oficială a evenimentului a avut loc joi seara. Tot joi au avut loc şi primele sesiuni de lucrări. Conferinţa se desfăşoară pe două teme şi, în total, vor fi prezentate peste 50 de comunicări, aproape 30 dintre acestea fiind ale medicilor din Suceava.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

