21 de copii și adulți din județul Mureș, aflați într-o excursie în Bucovina au ajuns la Spitalul Județean Suceava cu simptome de intoxicație alimentarã. Turiștii s-au cazat la un hotel din Șcheia, iar mâncarea a fost furnizatã de o firmã de catering. Inspectorii DSP Suceava și polițiștii au deschis o anchetã.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

