Interviu Viorel Cataramă : ”toate celelalte partide din România sunt socialiste”

Omul de afaceri Viorel Cataramă, președinte al Dreptei Liberale, vrea să arunce socialismul în istorie și să-i ia loc un capitalism autentic, prin desființarea a ceea ce el numește ”aristocrația bugetară”. Într-un interviu pe care l-am realizat pentru Intermedia, Viorel Cataramă mi-a spus cui se adresează mesajul său și de ce îi consideră pe foștii colegi din PNL tot socialiști. Ce poate mișca antreprenoriatul românesc și ce blocaje întâmpină.

Autor

  • Televiziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

    View all posts

Add your comment

Adresa ta de e-mail nu va fi publicată.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Prin continuarea utilizării acestui site, ești de acord cu utilizarea fișierelor de tip cookie. mai multe informații

Politicile cookie de pe acest site permit utilizarea fișierelor de acest tip pentru a îmbunătăți experiența de navigare. Prin continuarea utilizării acestui site fără modificarea setărilor sau dai click pe ”Accept” sunteți de acord cu această prevedere. Vă puteți răzgândi și vă puteți modifica opțiunile privind aprobarea oricând, revenind la acest site.

Close