O femeie a fost trimisă în judecată după ce s-ar fi folosit de unii dintre cei mai vulnerabili cetățeni pentru a produce sume mari de bani. Astfel, conform Parchetului de pe lângă Tribunalul Suceava, gestionara unui punct al CAR Pensionari și-a însușit din gestiune și folosit în interes personal suma totală 1,6 milioane de lei după ce ar fi înșelat peste 300 de abonați.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

