EGGER Romania a anunțat că a depășit, în luna septembrie, pragul de un milion de tone de deșeuri de lemn colectate prin rețeaua națională de centre de reciclare Timberpak. Performanța marchează un nou pas în strategia companiei de a sprijini economia circulară și de a reduce impactul asupra mediului.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.


Un comentariu