Serviciul pentru Situații de Urgență din cadrul Primăriei municipiului Suceava va amenaja șase puncte de prim ajutor, miercuri și joi, zile cu avertizare cod galben de caniculă. Punctele de prim ajutor vor funcționa în parcul central și în zona piețelor agroalimentare din oraș.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

