Scadere ușoara a numarului de persoane raportate de autoritați cu teste pozitive de Covid-19 în prima zi a saptamânii. 823 de cazuri au fost înregistrate la nivel național, dintre care opt la Suceava. Pe de alta parte, numarul pacineților care se afla interna?i în spitalele din județ a depașit cifra de 200, dintre care 131 la Spitalul Județean și 71 la Spitalul din Radauți.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

