Cei zece pacienţi internaţi în secţia mobilă de Terapie Intensivă a Spitalului Judeţean Suceava au fost mutaţi în alte secţii ale unităţii medicale. Măsura a fost adoptată, după ce medicul de gardă a simţit miros „de fir supraîncălzit”. De fapt, fumul provenea de la deşeuri arse în curtea spitalului.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

