Hoți au lăsat pe beznă un tronson al șoselei de centură care deservește municipiul Suceava. Ei au furat acumulatorii stâlpilor de iluminat de pe porțiunea care face legătura între Zidul Morții și comuna Pătrăuți. Prejudiciul creat este de peste 200.000 de lei. Reprezentanții Companiei Naționale de Autostrăzi și Drumuri Naționale au sesizat Poliția. Oamenii legii au demarat ancheta și l-au prins deja pe făptaș.
Autor
-
View all postsTeleviziunea INTERMEDIA intră zi de zi în casele sucevenilor, botoșănenilor și nemțenilor cu o grilă diversificată de informații și emisiuni pentru toate gusturile.

